Agri Eko

Zostaw numer

oddzwonimy w 20 sekund

Zostaw numer

Zadzwon500 800 106

Mail biuro@agrieko.pl

O nas

Prowadzimy profesjonalne centrum maszyn rolniczych, a nasza działalność od lat jest wsparciem dla właścicieli gospodarstw oraz przedstawicieli szeroko pojętej branży agrarnej. Chcemy, żeby nasza praca oraz oferowane przez nas produkty przyczyniały się do unowocześniania prowadzenia i zarządzania uprawami i hodowlami rolnymi, ogrodnictwami, szkółkami leśnymi oraz sadami. Cieszy nas niezmiernie fakt, że swoim zaufaniem obdarzyło nas już wielu klientów, a my sami możemy nieustannie poszerzać nasz asortyment o kolejne propozycje dla przedstawicieli branży rolnej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Nawiązując z nami współpracę będziecie Państwo mogli wyposażyć swoje gospodarstwo bądź działalność w maszyny rolnicze, leśne, sadownicze, a także komunalne i budownicze. Wszystko w trosce o jak najbardziej kompleksową obsługę naszych klientów, którzy mają różne potrzeby oraz oczekiwania. Wszystkie urządzenia jeszcze zanim trafią do naszego sklepu przechodzą szczegółową selekcję i weryfikację. Nie sięgamy po produkty tych producentów, co do których nie mamy pewności, że spełnią nasze wymagania oraz takich, które z czystym sumieniem możemy polecić naszym klientom.

Zachęcamy Państwa serdecznie do przejrzenia całej naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas maszyny, które pomogą Państwu w sprawnym prowadzeniu działalności oraz z doglądaniem upraw, nasadzeń i hodowli.

Pomożemy i doradzimy

Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w pracy z maszynami i mogą stać się Państwa najlepszymi doradcami. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie się Państwo z nami skonsultować w kwestii wyposażenia gospodarstwa. Naszą ofertę dopasujemy do profilu Państwa działalności, możliwości finansowych oraz zapotrzebowania na rodzaj sprzętu. Oprócz maszyn rolniczych znajdziecie Państwo u nas także części zamienne do urządzeń, a także praktyczne materiały eksploatacyjne i akcesoria do domu i ogrodu. Można się z nami kontaktować telefonicznie bądź mailowo. Numery telefonów oraz adres mailowy znajda Państwo w osobnej zakładce.

Przedstawiona na niniejszej stronie internetowej oferta produktowa oraz cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie odzwierciedla aktualnych stanów magazynowych.

Copyrights © Agrieko 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Agri Eko
powered by BILOO.pl